fbpx
Лазерне лікування хронічних ринітів

Лазерне лікування хронічних ринітів

Риніт (нежить) - запалення слизової оболонки носу, найбільш поширене захворювання верхніх дихальних шляхів. Як і будь-яке інше захворювання риніт може набувати хронічної форми, коли запалення в носових ходах перебігає з загостренням та ремісією. Загальними симптомами для всіх форм хронічного нежитю є :

  • утруднене носове дихання;
  • виділення з носу;
  • чхання;
  • накопичення секрету в носоглотці;
  • погіршення нюху.

Існує велика кількість класифікацій та безліч причин виникнення цього захворювання, але основна причина це розширення капілярів, які знаходяться в слизовій оболонці носу. Тому при лікуванні хронічного риніту головним завданням є звузити капіляри, що й допоможе зняти набряк та покращити процес дихання.

Надійним способом лікування хронічного риніту є лазерна хірургія, зокрема, застосування СО2 лазера. СО2 лазер набув своєі популярності в отолорингологіі завдяки можливості проведення безконтактних, безкровних та безболісних операцій. Саме таке лікування і є найбільш комфортним для пацієнтів! В переважніій більшості випадків лазерне лікування риніту не потребує попередньоі підготовки, а час реабілітаційного періоду значно скорочується.

Під час сеансу лікування поверхню слизової оболонки носу пропрацьовують лазерним променем в імпульсному або безперервному режимі, при цьому відбувається випаровування патологічно змінених клітин, тканин та надмірно розвинутої і розгалуженої капілярної сітки. Лазерним випаровуванням моделюють слизову оболонку носу, в результаті чого, після загоювання, відбувається поступове розширення внутрішньоносового простору і покращення носового дихання.

Позбутися хронічного нежитю бажає кожен, хто страждає на це захворювання, адже його симтоми досить надокучливі та неприємні. медичний центр ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» єдиний заклад у західному регіоні, де за допомогою лазерноі терапіі Вас позбавлять від виснажливоі недуги.

Провідний хірург медичного центру Тарасюк Петро Миколайвочи займається проблемою риніту з 1988 р. Безцінна практика та досвід, проведення майстер-класів, наукові роботи лікаря підтверджують високу результативність лікування хронічних ринітів лазером.

 

Обирайте для себе найкраще! 

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.