fbpx
Підтяжка обличчя та шиї у м. Рівне - запис на прийом у МЦ лікаря Тарасюка

Підтяжка шкіри обличчя та шиї: ціни, запис на прийом, показання

Час залишає сліди на нашому обличчі.

Фейсліфтинг (підтяжка шкіри обличчя та шиї) - пластична операція, яка усуває зморшки та провисання шкіри, відновлює контур обличчя та забезпечує тривалий lift-ефект на довгі роки.

Як не прикро, але всі ми рано чи пізно помічаємо у себе на обличчі ознаки старіння - дрібні зморшки, провисаючі щоки, дряблість шиї та підборіддя.

Що ж призводить до старіння шкіри обличчя людини?

Це, безперечно, порушення обміну речовин, шкідливі звички, аутоімунні захворювання, надмірна інсоляція, тривалі стреси, часте коливання ваги.

Покращити свою зовнішність, повернути обличчю привабливий вигляд та молодість, зупинити плин часу сьогодні можливо. Операція омолодження обличчя здатна повернути Вам чудовий настрій.

Оперативне втручання ефективне при:

  • провисанні шкіри чола та брів;
  • опущенні зовнішніх кутиків очей;
  • глибоких вертикальних зморшках щік;
  • виражених носогубних складках;
  • птозі м'яких тканин щік;
  • виражених зморшках та складках шиї.


Варіантів омолодження шкіри обличчя існує багато, тому важливим етапом у прийнятті рішення щодо проведення операції є консультація з пластичним хірургом. Під час огляду лікар визначить стан шкіри, глибину і кількість зморшок, наявність жирової тканини.

І тільки після цього разом з пацієнтом приймається остаточне рішення - це може бути "ізольована" підтяжка шкіри в проблемних зонах чи тотальна кругова підтяжка обличчя та шиї. Під час бесіди хірург надасть рекомендації відносно підготовчого періоду та подальшої реабілітації.

Фейсліфтинг в Рівному проводять у комплексі з пластикою повік (блефаропластика). Підтяжка шкіри обличчя та шиї також може бути поєднана з іншими хірургічними втручаннями, а саме - ліпосакцією підборіддя, корекцією вушних раковин (отопластика).

Процес старіння у всіх людей відбувається по-різному. Це залежить від індивідуальних особливостей організму, способу життя, якості косметологічного догляду. Проте, спеціалісти дотримуються єдинної думки, що рекомендований вік для проведення фейсліфтингу - 40 - 65 років.

Операція дає прекрасний результат, користується великою популярністю серед людей, які приділяють увагу своїй зовнішності, тому так часто до послуг пластичних хірургів звертаються публічні люди.

 

Обличчя - дзеркало душі!

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.