fbpx
Круропластика у м. Рівне - записатися на прийом з пластики гомілок у МЦ лікаря Тарасюка

Круропластика або пластика гомілок у Рівному: ціни, запис на прийом, показання

Круропластика - пластична операція, яка виправляє форму ніг шляхом корекції об'єму гомілок. Мета круропластики - відновити недостатній м'язовий об'єм гомілок за допомогою високотехнологічних силіконових імплантів, надати ногам правильну і красиву форму, зробити ноги максимально привабливими.

Круропластика - справжнє спасіння не тільки для жінок, але також і для чоловіків - професійних атлетів, бодібілдерів. Покази до операції:

  • викривлення (псевдокривизна гомілок);
  • надмірна худорлявість ніг;
  • естетичне невдоволення формою або об'ємом гомілок.

В більшості випадків покази до пластики гомілок є відносними, головним з них є бажання пацієнта покращити форму ніг.

Де зробити круропластику в Рівному

ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» для отримання бажаного естетичного результату круропластику успішно поєднують з ліпосакцією та ліпофілінгом. Пластику гомілок проводять із застосуванням спінальної анесетзії або загального наркозу. Після встановлення імплантів накладають косметичні шви, які забезпечують високу ефективність корекції. Через декілька днів ви можете повернутися до звичайного ритму життя, з частковим обмеженням фізичних навантажень.

Під час проведення будь-якої пластичної операції потрібні не лише висока майстерність і великий досвід, але й відчуття естетичного смаку та міри, котрими в повному обсязі володіє ведучий пластичний хірург клініки Тарасюк Петро Миколайович.

Як замовити операцію з пластики гомілок

Пропонуємо ознайомитись з роботами "до" і "після" пластичних операцій в ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» на фото в нашому Instagram. Замовити послуги, дізнатися ціни, та отримати консультацію з круропластики можна онлайн, заповнивши форму на сайті. Також можна зв'язатися з нашим менеджером за телефонами +380 (98) 610-84-61,+38 (097) 91-90-303.

Безболісна та безпечна операція, проведена в нашій клініці, позбавить вас невдоволення зовнішнім виглядом та зробить  володарем струнких ніг! 

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2022 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.