fbpx
Зменшення грудей у Рівному. Послуги редукційної маммопластики у центрі пластичної хірургії лікаря Тарасюка

Зменшення грудей (редукційна маммопластика) у м. Рівне: ціни, показання, як записатися на прийом у лікарні Тарасюка?

Редукційна маммопластика - це операція, рекомендована для зменшення розміру надмірно великих грудей, виправлення асиметрії та корекції форми обвислих грудей. Ціни на зменшення грудей залежать від типу та складності операції. Редукційна маммопластика допомагає жінкам позбутись комплексів, зробити своє тіло естетично привабливим та стати впевненими в собі!

Показання до редукційної маммопластики

Операція зі зменшення грудей користується популярністю серед жінок, які хочуть зменшити розмір грудей або виправити певні дефекти.

Показання до редукційної маммопластики:

  • зменшення розміру надмірно великих грудей;
  • надання гарної естетичної форми та розмірів грудям;
  • виправлення асиметрії;
  • виправлення обвислості грудей після народження дитини.

Така операція допоможе виправити не лише естетичні дефекти, але й допоможе знизити навантаження та хребет і плечі.

Особливості проведення операції

Перш ніж проводити операцію по зменшенню розміру грудей, необхідно записатися і прийти на консультацію до спеціаліста. На прийомі лікар розкаже вам про особливості проведення операції, правила підготовки та післяопераційне відновлення, а також допоможе визначити які проблеми варто вирішити в конкретному випадку. Редукційна маммопластика проходить під загальним наркозом. Триває в середньому 2,5 - 3 години. Метод операції залежить від ступеня опущення, розмірів, об'єму грудей, а також від побажань пацієнта. Після операції пацієнту необхідно носити спеціальний бандаж та звести до мінімуму фізичні навантаження. Через півтора-два тижні можна зняти шви та повернутися до звичного ритму життя.

Як записатися на прийом до лікаря

Давно мрієте позбавитись комплексів щодо великого розміру грудей? Хочете виправити асиметрію або обвислість грудей, щоб впевнено почувати себе? Тоді залиште Вашу заявку на нашому сайті, або зателефонуйте за номером телефону +380 (98) 610-84-61 для запису на консультацію.

Зменшення грудей у медичному центрі ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» - це новітні технології, досвідчені фахівці та чудовий сервіс. Вагаєтесь? У такому разі перегляньте приклади робіт наших спеціалістів на Instagram сторінці медичного центру. Хірурги нашого центру проявляють індивідуальний підхід до кожного пацієнта та допоможуть вам позбутися комплексів щодо розміру й форми вашого бюсту!


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2022 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.