fbpx
Лікування проблемної шкіри

Лікування проблемної шкіри

Чиста й доглянута шкіра обличчя – запорука краси та успіху. Проте сьогодні мати бездоганну шкіру і не докладати до того жодних зусиль майже неможливо. Кожен день наше обличчя піддається впливу шкідливих факторів навколишнього середовища, внаслідок чого значно погіршується функціонування сальних залоз, з’являються вугрі, комедони, акне.

В ідеалі сальні залози людини повинні виробляти спеціальну маслянисту речовину, яка захищає шкіру від пересихання і впливу шкідливих факторів навколишнього середовища. Але під впливом різних факторів (стрес, гормональний збій, недосип, неправильне харчування, куріння, захворювання внутрішніх органів) сальні залози починають занадто активно працювати, при цьому відбувається уповільнення циклу оновлення клітин. І як підсумок — мертві клітини і бруд залишаються на шкірі обличчя, а сальні залози перестають нормально працювати, закупорюються, збільшуються в розмірах, з’являються чорні цятки та вугрі. Часто подібні проблеми намагаються приховати за товстими шарами декоративної косметики, що зумовлює появу більшої кількості запалень та погіршення стану шкіри. Оскільки вугрі знаходяться глибоко всередині, звичайні креми, скраби і маски не допоможуть вивести їх.

Наш професіний лікар-дерматокосметолог точно визначить особливості лікування необхідного саме для Вашої шкіри, що дозволяє уникнути зайвих витрат на непотрібні засоби та процедури та максимально швидко вирішити проблеми.

Найефективнішими процедурами для лікування проблемної шкіри є: лазерний карбоновий пілінг, фототерапія та ультразвукова чистка. При цьому, кожен метод призначається для усунення відносно різних дефектів.

У медичному центрі ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» пропонуємо Вам професійну чистку та лікування проблемної шкіри.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.