fbpx
Мезонитки

Мезонитки

З віком шкіра починає старіти, втрачати пружність, з’являються зморшки, шкіра на окремих ділянках провисає. Досить популярним видом безопераційної підтяжки шкіри є армування нитками, що розсмоктуються, − так званими мезонитками. Вони виготовляються зі спеціальних матеріалів на основі полідіоксанону або L - лактида з е - капролактоном (APTOS), який давно випробуваний на практиці, застосовується в дитячій хірургії та офтальмології, що гарантує його цілковиту безпечність.

Нитки бувають різної довжини. Їх встановлюють за допомогою голки-провідника або канюлі. Болючість процедури не більша, ніж під час інших ін’єкційних косметологічних маніпуляцій. Через деякий час після введення нитки повністю розсмоктуються (180 – 240 діб). До того ж у місцях, де їх установили, утворюється колаген, що забезпечує ефект підтяжки обличчя, він триває до 2 років.

Використовуючи нитки з спеціальними насічками можна підтягнути брови, щоки, зробити чітким та виразним овал обличчя, підняти кутики губ, усунути дряблість підборіддя, шиї, декольте.

У своїй практиці ми застосовуємо тільки мезонитки від провідних світових виробників, що клінічно випробувані та мають сертифікацію як у країнах Європи, так і в Україні.

Процедура постановки малотравматичних і безпечних мезониток у багатьох випадках є безсумнівною альтернативою хірургічної підтяжки обличчя.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.