fbpx
Плазмоліфтинг та плазмофілинг

Плазмоліфтинг та плазмофілинг

Плазмоліфтінг - це унікальний метод омолодження шкіри, заснований на природніх здібностях організму до самовідновлення. Дія плазмоліфтінгу заснована на використанні багатої тромбоцитами плазми, отриманої з власної крові пацієнта. Фактори росту, які містяться в тромбоцитах, ініціюють зростання і ділення клітин. Нові клітини працюють" в режимі молодості", виконуюючи функціі і володіючи характеристиками молодих клітин.

Перед процедурою у пацієнта проводять забір крові з вени, як для аналізу. Обробляючи кров за спеціальною методикою отримуємо плазму збагачену активованими тромбоцитами. Отриману плазму лікар вводить підшкірно за унікальною запатентованою схемою в ділянки обличчя, шиї, зону декольте, кисті рук, внутрішню поверхню стегон та ін. Введена плазма, збагачена тромбоцитами, стимулює природні процеси вироблення гіалуроновоі кислоти, колагену і еластину, які відповідають за пружність шкіри. Процедура плазмоліфтінгу пригнічує процеси старіння, розгладжуються зморшки, шкіра стає зволоженою та підтягнутою, покращується колір обличчя.

При введенні препарату в волосисту частину голови - активізується ріст волосся, зміцнюються волосяні цибулини, нормалізується робота сальних залоз, зменшується лупа. Волосся перестає стоншуватися, відновлюється його структура і діаметр.

Плазмоліфтінг успішно застосовують для лікування куперозу, акне, пігментацій, рубців, стрий, а також при необхідності швидкоі реабілітаціі та покращення ефекту від лазерних процедур та пластичних операцій. Цей ін'єкційний метод активізує природне омолодження шкіри, ліквідує усі запальні процеси та недоліки.

Ефект омолодження відмічається вже після першоі процедури. Курс процедур підбирається індивідуально.

Плазмоліфтінг має виражений довгостроковий ефект, результат від курсу зберігається до 2 років.

Подаруйте своій шкірі еліксир молодості, здоров'я та краси.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.