fbpx
Шліфування, омолодження шкіри фракційним СО2 лазером

Шліфування, омолодження шкіри фракційним СО2 лазером

Лазерне омолодження шкіри (шліфування) - унікальна естетична процедура, золотий стандарт лазерноі корекціі шкіри!

Спеціально для тих, хто не наважується на пластичну операцію, розроблена іноваційна система омолодження шкіри - фракційне лазерне шліфування. Фракційна методика омолодження со2 лазером викликає потужнє оновлення шкіри з середини, стимулює вироблення власного колагену. При попаданні на шкіру фракційний промінь робить множинні мікроскопічні отвори чітко визначеної глибини,що сприяє ії миттєвому скороченню. Результати лазерного шліфування помітні вже після першоі процедури - дрібні зморшки зникають, глибокі стають менш виразними, зникає гіперпігментація, а за декілька сеансів лазерноі терапіії, при поступовому видаленню мікрозон верхнього шару староі шкіри, ми отримуємо нову та здорову. Новоутворений молодий еластино-колагеновий каркас повертає шкірі пружність та еластичність.

Ефект перевершує сподівання! Багато пацієнтів помічають, що за допомогою лазера за 1,5 години вдається "стерти" до 5-7 років!

Висока результативність, виключення прямого контакту з біотканиною, зведення небеспеки інфікування до "нуля" - дає можливість говорити про велику перевагу, широку популярність застосування лазерних технологій у всьому світі й в Украіні, зокрема.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.